Náš příběh

Dobrý den, jsme lektoři tradičních čínských cvičení pro zdraví a vitalitu čchi-kung. Cvičení předáváme lidem po celé České republice i na Slovensku.

V průběhu celého roku vyučujeme cvičení, která jsou zaměřena na kultivaci života a biorytmy, které se pojí s ročními obdobími a z čínského pohledu s takzvanými Pěti elementy (Pěti změnami), tuto pětici vystihuje čínský pojem Wu-xing. Během naší praxe instruktorů čchi-kung (qi-gong) se sekáváme z celou řadou dotazů od studentů ohledně doporučení přírodních produktů.

 

 

Jak se čas krystalizoval, již jsme věděli, že pokud budeme chtít produkci nabízet, bude propojená s Pěti Elementy, jejíž teorie o komplexnosti a propojenosti vystihuje naší životní filosofii. Na jaře roku 2020 se začalo udávat tempo tomuto záměru.

V Belgii se nachází nejen námi ověřená firma, která se zabývá již od roku 1987 výrobou certifikovaných výtažků a směsí, které dodávají do Evropy, USA a Austrálie.

Její slogan je:

Máme respekt k tradiční čínské medicíně
Zpracováváme podle západních standardů s ohledem na péči, bezpečnost a kvalitu.

Jak ověřuje bezpečnost:

Vzorky vyrobeného extraktu se zasílají do nezávislé, švýcarské laboratoře Phytax GmbH, která je uznávána Evropskou komisí a Swiss Medic a je akreditována pro analýzy farmaceutických surovin. Zde se opět provádějí všechny analýzy extraktu. Tato šarže se zadává, pouze pokud jsou výsledky těchto analýz plně v souladu s evropským lékopisem.

Z důvodů našich vřelých zkušeností a přísnou bezpečností, byla naší jasnou volbou. Začali jsem společně pracovat na výrobě Pěti změn. Díky jednoduché a jasné vizi nám byly představeny exkluzivní bylinné směsi, přesně podle našeho přání, které jsme začali následně užívat. Staly se tak naší součástí.

Jsme rádi, že nyní můžeme tyto bylinné směsi dodávat naším studentům a všem, kteří mají zájem o zdraví a vitalitu.

Využijte této jedinečné řady ke kultivaci vašeho života v průběhu celého roku.

S přáním prospěšného užívání Václav Vocásek a Martin Businský

Pět Změn

Komplexní řada tradičních čínských bylinných směsí dle pěti elementů.

Přejít na řadu Pět změn